+90 (462) 325 17 75 info@aydinelarabasi.com   Ürün Kataloğumuz

Hakkımızda

Hakkımızda

45 senedir iş dünyasında faaliyet gösteren Aydın Grubunun iştiraki ve resmi kuruluş tarihi 1996 olan AYDIN YAPI MALZEMELERİ Trabzon’un Deliklitaş mevkiin de faaliyet göstermektedir. Üretimimiz 4000 m2’ si kapalı olan, 3000 m2’ si yarı açık alaft olmak üzere 7000 m2 alanda üretim yapmaktadır.Aydın Yapı Malzemeleri olarak gerek yurtiçi gerek de yurtdışına yaptığı ihracatlarla her gün biraz daha yükselmeye, AR-GE çalışmaları ile de kendini geliştirmeye ve müşterilerine daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Bunun için sac milimini artırıp daha dayanıklı olmalarını sağladık. Bunun yanında üretim gamımıza yeni modeller ekleyerek gelişen teknoloji ve rekabet karşısında müşterilerimize en kaliteli ürünü ve hizmeti vererek sektörün lideri olmayı hedeflemiştir.

Kurulduğu günden bugüne kadar istikrarlı büyümesini sürdürmüş, her yıl makine parkını daha modernize hale getirmiştir. Ayrıca kendi bünyesinde bulunan talaşlı imalat atölyesi ile kendi kalıp ve aparat ihtiyacını karşılamaktadır.

Başlıca ürünlerimiz; el arabası, koli arabası, el arabası tekerleği, kürek, tırmık gibi ürünleri üretmekteyiz. Bunun yanında Karadeniz Bölgesinde Esen Plastik Distribütörü olarak, plastik ürünleriyle üst yapı (PVC boru, PPRC boru, PE boru), alt yapı (koruge boru) ürünleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sürekli gelişen ve artan kapasitemiz ve geniş ürün yelpazesi ile Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Irak, Romanya ve Azerbaycan gibi ülke¬lere de ihraç yaparak Türk ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Yarınları ancak bugünden inşa edebileceğimizin farkında olarak AYDIN YAPI kalitesi ve güvencesiyle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Yapılan her çalışma bugünden çok yannlan hedef almaktadır. Ürünlerimizin niteliğinden; çalışma koşullarının iyileştirilmesine; kurulan işbiriiklerinden; doğru iletişim stratejisine kadar; her alanda attığımız adımlann AYDIN YAPI’ yı yarınlara taşıyacak adımlar olmasına dikkat etmekteyiz.

Bugün AYDIN YAPI olarak dünyaya aydınlık bir geleceğin eşiğinden bakıyoruz. Dünyaya baktığımız noktadan hep daha ileri olması gerekliliğini biliyoruz

SAYGILARIMIZLA
AYDIN YAPI MALZEMELERİ